Rewitalizacja – relaks w górskim SPA

Masz dosyć wielkiego miasta? Chcesz sprawić sobie prezent i odpocząć od wszechogarniającego chaosu? Marzy Ci się relaks w hotelu ze SPA położonym w otoczeniu przepięknych górskich krajobrazów? Jeśli na wszystkie te pytania odpowiedziałaś twierdząco, to powinnaś zapoznać się z naszą ofertą. Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy pakiet wypoczynkowy zawierający pełen zestaw zabiegów rewitalizacyjnych. Dzięki nam odzyskasz siły i otrzymasz dodatkowy zastrzyk energii do działania po powrocie do obowiązków dnia codziennego.

Pakiet zawiera:

  • 2 noclegi w pokoju o wybranym standardzie
  • 2 bogate śniadania w formie bufetu szwedzkiego wraz z napojami
  • 2 serwowane obiadokolacje z deserami
  • Podstawowa pielęganacja twarzy - nawilżający zabieg 
  • Masaż stemplami ziołowymi 
  • Bezpłatny dostęp do strefy wellness w godzinach otwarcia (jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, wypoczywalnia z koloroterapią) 
  • -15% na dodatkowe masaże oraz zabiegi 

Pakiet w pokoju 1-os – 1100,00 zł/os

Pakiet w pokoju 2-os – 800,00 zł/os

Informacje dodatkowe:

  • dopłata do pokoju De Luxe – 50 zł/doba,
  • w cenę pakietu nie jest wliczona opłata klimatyczna

Korzyści płynące z zabiegów rewitalizacyjnych

Rewitalizacja skóry jest ważną częścią utrzymania dobrego zdrowia i odpowiedniego samopoczucia. Korzystanie z zabiegów rewitalizacyjnych przynosi wiele korzyści zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Pomaga w prawidłowej pracy układu krwionośnego, poprawia krążenie krwi oraz przyśpiesza odbudowę zniszczonego naskórka. Przywraca i wspomaga mechanizmy regenerujące skórę. Zabiegi rewitalizacyjne pobudzają naturalne zdolności regeneracyjne naszego organizmu, by w szybszy sposób uzyskać poprawę wyglądu skóry. Przy okazji utrzymują ją w dobrej kondycji. Mogą również przyczyniać się do redukcji stresu oraz zwiększenia ogólnego poziomu energii. Regularne stosowanie zabiegów rewitalizacyjnych zmniejsza przy tym ryzyko występowania niektórych chorób skóry.

Zapraszamy do rezerwacji wizyty w dogodny terminie. Jednocześnie przypominamy, że goście naszego hotelu mogą skorzystać z innych pakietów SPA. Przygotowaliśmy dla nich m.in. kilkugodzinny zestaw zabiegów wraz z masażem w Wiśle oraz relaksem w specjalnie zaprojektowanej strefie wellness z suchą sauną, łaźnią parową, jacuzzi i strefą do wypoczynku.

W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji. Wszelkie dane teleadresowe znajdują się poniżej.

ZAREZERWUJ