Sala konferencyjna w Wiśle

sala konferencyjnaSale konferencyjne w Green Hill

Szukasz przestronnej i klimatyzowanej sali konferencyjnej w Wiśle? Zapraszamy do Centrum Business & SPA Green Hill. Poza prowadzeniem klimatycznego hotelu z pokojami o wysokim standardzie oraz restauracji w Wiśle zajmujemy się organizacją szkoleń i spotkań firmowych dla przedsiębiorców z całego kraju. Do dyspozycji gości oddajemy dwie doskonale przygotowane sale z pełnym wyposażeniem multimedialnym – dostępem do Internetu, ekranem, projektorem, rzutnikiem slajdów, flipchartem oraz nagłośnieniem z wysokiej jakości głośnikami i mikrofonami. Pierwsza z nich ma powierzchnię 75 m², natomiast druga 25 m². Dzięki temu każdy może wybrać pomieszczenie w zależności od charakteru spotkania oraz liczebności zaproszonych gości. Nasze sale pozwalają na komfortowe spotkania w gronie od kilkunastu do kilkudziesięciu osób.

Jak zorganizować udaną konferencję?

Na organizację udanej konferencji składa się wiele czynników. Wiele zależy od merytorycznego przygotowania prelegentów oraz sprawnego przekazywania zdobytej przez nich wiedzy. Dobierając prowadzących dyskusję i wygłaszających wykłady ważne jest, aby nie tylko byli to specjaliści z danej dziedziny, ale także osoby o wykształconych umiejętnościach oratorskich.

Od wyboru odpowiednich uczestników nie mniej ważne jest też miejsce, w którym konferencja się odbywa. W tym przypadku pod uwagę należy wziąć wielkość wydarzenia, liczbę gości oraz czas jego trwania. Kilkudniowe zebrania nie mogą odbywać się w ośrodkach położonych z dala od miejsc noclegowych. Tworzy to niepotrzebne problemy komunikacyjne. Organizator konferencji musi zadbać również o optymalne wyposażenie sali w sprzęt multimedialny oraz podstawowe udogodnienia, takie jak toalety, zaplecze gastronomiczne i parking.

Decydując się na wynajem sali konferencyjnej w Wiśle, nie musisz martwić się o żaden z tych obowiązków. Wszystko to przygotujemy za Ciebie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przedstawisz swój plan na organizację spotkania. Wszelkie dane teleadresowe znajdują się na naszej stronie. Zapraszamy do rezerwacji miejsc w dogodnym terminie.

Sale konferencyjne w Green Hill

Centrum Green Hill to idealne miejsce do zorganizowania wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji czy spotkań biznesowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie przestronne i klimatyzowane sale, z pełnym wyposażeniem multimedialnym.

Sala A – 75m2
Sala B – 25m2


Wyposażenie:

ikona rzutnik ikona dźwięk ikona mikrofon ikona dvd ikona tablica ikona wyświetlacz ikona klimatyzacja ikona wifi

 
Liczba miejsc w ustawieniu:

  ikona teatr
Teatr
ikona podkowa
Podkowa
ikona szkola
Szkoła
Sala A 60 40 40
Sala B 15 10 10

Centrum Green Hill Business & SPA - sala konferencyjna dostępna na MojeKonferencje.pl

mk rekomenduje