Szkolenia i konferencje w Green Hill

Centrum Business & SPA Green Hill to świetne miejsce do organizacji firmowych szkoleń oraz konferencji z udziałem specjalistów i zaproszonych gości. Doskonale zdajemy sobie sprawę, co jest najważniejsze w trakcie takich spotkań. Komfortowa sala i zaplecze multimedialne, dobra kuchnia i profesjonalna obsługa. Wszystko to znajdziesz w prowadzonym przez nas obiekcie.

Gwarantujemy:

  • klimatyzowaną salę ze sprzętem multimedialnym – rzutnikiem, ekranem, nagłośnieniem, mikrofonem, odtwarzaczem DVD, flipchartem i Internetem bezprzewodowym,
  • wsparcie techniczne,
  • kuchnię bazującą na lokalnych składnikach oraz tradycyjnych przepisach,
  • dyskretną i profesjonalną obsługę,
  • przydzielonego opiekuna działu szkoleniowo-konferencyjnego.

Restauracja z domową kuchnią i doskonale przygotowana baza noclegowa

Podczas organizacji spotkań biznesowych znaczenie ma nie tylko dobrze wyposażona sala konferencyjna. Wisła oraz znajdujące się tam Centrum Green Hill mają do zaoferowania znacznie więcej. Zaproszeni na wydarzenie goście mogą skorzystać z bogatej oferty dań restauracyjnych przyrządzanych ze świeżych składników pochodzących od lokalnych dostawców. Na życzenie organizatora przygotowujemy pełny catering obejmujący wcześniej wskazane potrawy. Gwarantujemy, że smak i aromat naszych dań przypadnie do gustu najbardziej wymagającym smakoszom. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze bankietów pozwala odpowiadać na indywidualne potrzeby wszystkich gości.

Po zakończeniu konferencji uczestnicy mogą odpocząć w przytulnych pokojach wykończonych w wysokim standardzie. Zorganizowanym grupom powyżej 40 osób oferujemy wynajem całego obiektu na wyłączność. Daje to niepowtarzalną szansę na przeprowadzenie konferencji w spokojnej, kameralnej atmosferze, bez jakichkolwiek wpływów zewnętrznych. Szkoleniowcy i prelegenci mogą czuć się dzięki temu swobodnie, co sprzyja merytorycznemu przekazywaniu zdobytej wiedzy.

Zapraszamy do rezerwacji dogodnych terminów i organizacji szkoleń w Green Hill. W przypadku dodatkowych pytań na temat oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wszelkie dane teleadresowe pozostawiamy poniżej.

ikona rzutnik ikona dźwięk ikona mikrofon ikona dvd ikona tablica ikona wyświetlacz ikona klimatyzacja ikona wifiDział szkoleń i konferencji:

Nina Szajthauer

☎ +48 725 777 734

✉ marketing@centrumgreenhill.pl

Centrum Green Hill Business & SPA - sala konferencyjna dostępna na MojeKonferencje.pl

mk rekomenduje