Imprezy integracyjne w Wiśle

Zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych w Wiśle. Chcesz zorganizować wyjazd firmowy dla swoich pracowników, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Zapraszamy do Centrum Business & SPA Green Hill. Oferujemy kompleksową pomoc wraz z załatwieniem wszystkich formalności. Kameralny, bogato wyposażony obiekt z chatą grillową i miejscami noclegowymi dla kilkudziesięciu osób oraz bliskość wielu popularnych atrakcji to przepis na udany wyjazd. Naszym ogromnym atutem jest możliwość zarezerwowania całego obiektu dla grupy – już powyżej 40 osób!

Bez względu na to, czy masz ochotę na typowo góralską biesiadą przy grillu, imprezę tematyczną, czy szaloną zabawę z DJ-em – w Green Hill zorganizujemy dla Ciebie wymarzone spotkanie dla współpracowników. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Dostosowujemy się do potrzeb klientów i tworzymy imprezę zgodną z przedstawionym przez nich motywem. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu możesz być pewien, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

Wśród niezliczonych pomysłów na zabawy integracyjne znajdują się m.in.:

 • kulig z pochodniami,
 • wycieczka quadami lub off-road,
 • paintball,
 • wyjście w góry z przewodnikiem,
 • degustacja win,
 • strzelanie z łuku lub z broni pneumatycznej,
 • lot balonem lub szybowcem,
 • park linowy,
 • prawdziwe rodeo,
 • rzutki,
 • zajęcia wzmacniające integrację w grupie (team building).

 

Dysponujemy własną salą konferencyjną. Wisła to miasto, w którym możesz zorganizować nie tylko integrację, ale i szkolenia dla swoich pracowników. To jednak wyłącznie kilka z naszych propozycji. W zależności od indywidualnych potrzeb uczestników jesteśmy w stanie zorganizować dowolną aktywność w pobliżu naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić swoją wizję na imprezę firmową. My zajmiemy się resztą.

Dlaczego warto organizować imprezy firmowe w Wiśle?

Wisła to niewielkie miasto znajdujące się w południowej Polsce. Obecnie jest to jeden z najważniejszych ośrodków wypoczynkowych i sportowych w tej części kraju. Atrakcyjne położenie w głębi Beskidu Śląskiego co roku przy przyciąga do niego wielu turystów. Zimą miasto kusi bogatą ofertą stoków narciarskich, natomiast latem licznymi szlakami do wędrówki pieszej i rowerowej. Nic więc dziwnego, że wiele firm decyduje się organizację wyjazdów integracyjnych właśnie tam.

Imprezy firmowe w Wiśle to doskonały sposób na budowanie trwałych relacji w zespole. Integracja poza miejscem pracy sprzyja lepszemu poznawaniu się oraz rozwijaniu znajomości wśród pracowników. Prowadzi do poprawy komunikacji, wzrostu umiejętności miękkich oraz uzyskania poczucia jedności w grupie. Może pomóc w przełamywaniu barier pomiędzy działami, co jest najlepszą drogą do wzrostu wydajności firmy. Efektywna współpraca wszystkich pracowników to sposób na szybsze rozwiązywanie problemów i wychodzenie z trudnych sytuacji w czasie pracy. Co więcej, takie wyjazdy zapewniają bardzo potrzebną przerwę od codziennej rutyny życia zawodowego, umożliwiając pracownikom relaks i zabawę w innym otoczeniu. Dla nowozatrudnionych imprezy integracyjne są przy tym świetną okazją do zapoznania się z kolegami. Dzięki temu osoby te szybciej stają się częścią zespołu.

Zapraszamy do rezerwacji terminów i organizacji imprez integracyjnych w Centrum Business & SPA Green Hill. W przypadku dodatkowych pytań na temat oferty i dostępnych aktywności prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty internetowej. Wszystkie dane teleadresowe prezentujemy poniżej. Pozostajemy do dyspozycji naszych gości.

Dział rezerwacji:

Nina Szajthauer

☎ +48 725 777 734

✉ marketing@centrumgreenhill.pl