Aroma Gold SPA

SPA w Green Hill

Z dala od zgiełku codzienności i pędzącej rzeczywistości, odnajdziecie Państwo miejsce pełnie spokoju i możliwości całkowitego odprężenia...Takim właśnie miejscem jest Aroma Gold SPA – perełka naszego Centrum.

Nasze SPA definiują:

Doświadczenie – nasz zespół posiada odpowiednie kwalifikację, przygotowanie merytoryczne ale przede wszystkim doświadczenie, dzięki czemu bez wahania nasi Goście mogą bezpiecznie korzystać ze wszystkich zabiegów z naszej oferty.
Pasja – aby robić coś najlepiej, trzeba to kochać. Nasze SPA prowadzą osoby, które pasjonują się swoim zawodem. Sięgają głębiej aby zdobyć wiedzę a każdego Gościa traktują indywidualnie, by jak najlepiej doradzić.
Produkty – ciało mamy tylko jedno i należy o nie dbać. Ofiarować mu tylko to co najlepsze i sprawdzone, dlatego pracujemy tylko na najlepszych ale i sprawdzonych markach.

W naszej strefie SPA zakosztować będą Państwo mogli relaksu w:

  • jacuzzi
  • saunie fińskiej
  • łaźni parowej
  • klimatycznej wypoczywalni z koloroterapią

Dzięki kameralnej atmosferze i holistycznej dbałości o każdy detal, czas spędzony w naszym SPA będzie doskonałą ucieczką od codzienności, pozwalającą naszym Gościom na zasłużony odpoczynek.

Zapraszamy codziennie w godzinach 15:00-20:00 lub zadzwoń i zarezerwuj naszą Strefę Relaksu na wyłączność!