Vouchery upominkowe

Szukasz niebanalnego prezentu dla bliskiej osoby? Chcesz sprawić niespodziankę koleżance, przyjacielowi, pracownikowi, kontrahentowi lub spędzić niezapomniany weekend dla dwojga w Wiśle z ukochanym? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Wystarczy, że zdecydujesz się na zakup jednego z voucherów upominkowych oferowanych przez Centrum Green Hill. To idealny upominek na święta, urodziny, rocznicę czy inną ważną okazję w życiu kogoś bliskiego.

Voucher może składać się z pakietu pobytowego, wybranych zabiegów lub usługi Day Spa. Zainteresowani mogą zdecydować się także na bon finansowy. Oferujemy bony upominkowe (ważne przez 6 miesięcy od daty zakupu) idealne na każdą kieszeń i każdą okazję.

Dlaczego warto zdecydować się na voucher upominkowy?

Vouchery upominkowe to coraz popularniejszy sposób na sprawienie radości bliskim. Wyjątkowy pobyt w hotelu stanowi obecnie bardzo modny prezent dla rodziny czy przyjaciół. Wynika to głównie z jego uniwersalności oraz niezwykłej wygody zakupu vouchera. Można kupić go zarówno w miejscu świadczenia usługi, jak i online. Dzięki temu upominek tego typu jest dostępny praktycznie dla każdego. Co więcej, kupno vouchera zwykle jest korzystne pod względem finansowym. Hotele często decydują się na wprowadzanie atrakcyjnych rabatów dla gości. Umożliwia to uzyskanie widocznych oszczędności w porównaniu z rezerwacją miejsca w standardowy sposób. Warto wspomnieć również o bogatej ofercie voucherów w zależności od potrzeb gości. Klienci mogą nabyć kupon zarówno na jednodniowy pobyt, jak i dłuższy wyjazd wraz z pełnym pakietem usług oferowanych przez dany obiekt.

Jak nabyć voucher w naszym ośrodku? Nic prostszego. Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić swoją prośbę. Jesteśmy dostępni pod wskazanym poniżej numerem telefonu. Kontakt możliwy jest również za pośrednictwem poczty internetowej. Mamy pewność, że każdy znajdzie u nas kupon upominkowy dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Vouchery na prezent

Idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, pracownika czy kontrahenta są vouchery upominkowe na usługi oferowane przez Centrum Green Hill.

Będzie on ciekawym prezentem, który mogą Państwo podarować za naszym pośrednictwem.

Voucher może składać się z pakietu pobytowego, wybranych zabiegów lub usługi Day Spa.

Możecie Państwo wybrać także bon finansowy.
Oferujemy bony upominkowe (ważne przez 6 miesięcy od daty zakupu) idealne na każdą kieszeń i na każdą okazję. Ponad to, można je łatwo nabyć oraz dostarczyć.

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością pomożemy Ci zaneźć odpowiednie rozwiązanie!

Kontakt:

☎ 33 855 27 57 lub +48 510 122 078

✉ recepcja@centrumgreenhill.pl