Day SPA – profesjonalne masaże w Wiśle

Marzysz o profesjonalnym masażu? Wisła to miasto, w którym nie ma zbyt wielu miejsc, gdzie możesz oddać się tej przyjemności. Na szczęście nie musisz daleko szukać. Zapraszamy do Centrum Business & SPA Green Hill. Nie czekaj i już dziś zarezerwuj termin w naszym SPA. Zapewniamy bogaty wybór zabiegów wykonywanych przez fachowców wysokiej klasy. Dzięki nam odprężysz się i zrelaksujesz w kameralnym ośrodku o ponadprzeciętnym standardzie. Po całym dniu w SPA zachęcamy do odwiedzenia naszej restauracji w Wiśle. Możesz być pewien, że zrobimy wszystko, abyś wizytę u nas zapamiętał na długo.

Korzyści płynące z profesjonalnego masażu

Profesjonalne masaże są popularną formą terapii i relaksu, stosowaną od wieków w celu poprawy samopoczucia fizycznego i psychicznego. Wykonywany przez fachowców z Wisły masaż przynosi wiele korzyści zarówno dla zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Pomaga zmniejszyć napięcie mięśni, poprawić krążenie, złagodzić stan zapalny oraz zwiększyć zakres ruchu poszczególnych partii ciała. Pod względem psychicznym pozwala obniżyć poziom stresu, wprowadzić w stan błogiego ukojenia oraz pełnego relaksu, co prowadzi do poprawy ogólnego nastroju i samopoczucia. Terapia masażem jest szczególnie korzystna dla osób cierpiących na przewlekłe schorzenia, takie jak zapalenie stawów.

Poniżej przedstawiamy pełną ofertę zabiegów wraz z obowiązującym cennikiem. Zapraszamy do rezerwacji i wyboru dogodnego terminu. W przypadku dodatkowych pytań na temat naszych usług prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty internetowej. Wszelkie dane teleadresowe znajdują się na naszej stronie. Pozostajemy di dyspozycji.

MAŁE CO NIECO DLA DWOJGA

Z daleka od codziennego pędu pozwól sobie na chwile bliskości w naszym kameralnym i kuluarowym SPA. Przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki oddaj się zapomnieniu i ciesz się chwilami spędzonymi z bliską Ci osobą.

 • Intymny wypoczynek w strefie wellness (jacuzzi, łaźnia parowa, sauna sucha, wypoczywalnia z koloroterapią) 
 • Dla Pań masaż aromaterapeutyczny wymienne z zabiegiem ekstremalne nawilżenie na twarz
 • Dla Panów masaż sportowy całego ciała

Koszt: 500 zł 420 zł / 2 os.
Czas: 2h
 

SŁODKO!

Chandra, zmęczenie? Marzysz o ucieczce na koniec świata? To świetny pomysł, ale zanim znajdziesz czas, żeby to zrobić – poddaj się naszej czekoladowej terapii. To prawdziwy, rozpieszczający ciało i zmysły zastrzyk pozytywnej energii, a jednocześnie ekspresowa rewitalizacja szczególnie suchej i szorstkiej skóry. Natłuszcza, nawilża i intensywnie odżywia. Skóra pozostanie na bardzo długo gładka i apetycznie pachnąca.

 • Intymny wypoczynek w strefie wellness (jacuzzi, łaźnia parowa, sauna sucha, wypoczywalnia z koloroterapią) 
 • Peeling całego ciała
 • Masaż gorącą czekoladą
 • Wmasowanie olejku czekoladowego

Koszt:  620 zł 500 zł /2 os.
Czas: 2,5h

BLISKO SIEBIE

Zmęczenie, przeciągający się stres, szybkie tempo życia sprawia, że masz czasami ochotę uciec od całego świata i odpocząć. Z dala od zgiełku i pośpiechu, w urokliwym górskim miejscu przygotowaliśmy prawdziwy zastrzyk rewitalizacyjny, który doda Ci sił i energii.

 • Intymny wypoczynek w strefie wellness (jacuzzi, łaźnia parowa, sauna sucha, wypoczywalnia z koloroterapią) 
 • Masaż aromaterapeutyczny
 • Zabieg na twarz ekstremalne nawilżenie

Koszt: 880 zł 700 zł /2 os.
Czas: 3hInformacje dodatkowe

 • Dla klientów korzystających z zabiegów na twarz/ciało, masaży -10% rabatu na wybrany krem/olej do pielęgnacji domowej.
 • Strefa wellness na wyłączność - poza godzinami ogólnodostępnymi.
 • Zabiegi Spa wykonywane są od poniedziałku do soboty w godzinach: 14:00-20:00. Istnieje możliwość zabiegów w innych godzinach po uprzednim umówieniu się.
 • W przypadku anulowania zabiegu w czasie krótszym niż 5 godz. lub braku anulacji przed planowanym zabiegiem SPA Centrum Green Hill zastrzega sobie prawo do obciążenia 80% wartości zabiegu i doliczenia do Państwa rachunku.
 • By dokonać  rezerwacji zabiegów SPA należy wpłacić zadatek 40% wartości od planowanego zabiegu.